ja, moje druhé ja a Kolesík

argo

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
argo
takto sa protesty nerobia Zdroj: www.webnoviny.sk
 
Miro
Miro | 15.12.2021 17:42

Prečo na protestoch kotlebovcov nie sú policajti? Z toho istého dôvodu prečo Peter Parker zmizne vždy keď sa objaví Spiderman.


tmiro
tmiro | 15.12.2021 19:35

Miro, ty si bol včera asi na tom istom Facebooku, z ktorého som sem potom dával ten obrázok o nackoch a parkerovi..


tmiro
tmiro | 15.12.2021 19:40

V správach som počul tu trapnu výhovorku policie, že prečo nepredvádzala na stanicu aj v Rimavskej Sobote. Lebo Fico robil ten capicovy protest, keď nebol núdzový stav...... A keď boli zakázané hromadné podujatia a preto boli napr zrušené koncerty atď. dodávam ja.

Ta výhovorka je taka úžasná, ako keď sa policajt uspokojil v kauze Čistý deň s vyjadrením kuchára vysetrovaneho za zneužívanie maloletej, že nevedel, že ešte nemá 15 rokov... Ale protom pri zverenej osobe ide o zneuzivanie do 18 rokov veku. Welcome to Slovakia. Little Big country.


Watuki
Watuki | 16.12.2021 09:03

Cctwiedersehen. Takto to vyzerá keď vládnu spolu lúza, čvarga a mafoš. A to môžeme prehlásiť, že všetko je lepšie ako bol Hranol...
Kde sme sa to už len dopravovali.
Najviac zábavy dáva veľká teta, že "Naša demokracia je ešte veľmi krehká." tromfne všetkých a všetko...🤣🤣🤣


| 16.12.2021 09:44

A Ficove protesty preco nepokutuju? Tam je privela ucastnikov a tak sa nasi hrdinovia - policajti boja ist pokutovat? Alebo to bude preto, ze ich kolegovia mimo sluzby su zrovna na strane protestujucich? Fico ma dnes tusim svoju protestnu jazdu, mozu dokazat ze sa mylim...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader